6G: Postęp czy zagrożenie? Ekspert bije na alarm

0 Wyswietleń
Opublikowane
Jeśli nasze materiały są dla Ciebie wartościowe, Twoja kawa ogromnie poprawi nam nastrój i da nam kopa do dalszej pracy ! ❤ ???? ????
https://buycoffee.to/wolnoscanarchia
LUB WSPARCIE
https://wia.net.pl/index.php/wsparcie/
Dziękujemy bardzo❤

Promieniowanie elektromagnetyczne i 6G są przedstawiane jako kolejny wielki krok naprzód – ale nie wszyscy dostrzegają rzeczywistą potrzebę ich wprowadzenia. „W rzeczywistości przeraża mnie to śmiertelnie”.

Scott McCollough bije na alarm w sytuacji, gdy Biały Dom naciska na wdrożenie 6G w Stanach Zjednoczonych, a działania władz federalnych mają na celu rozszerzenie pasma częstotliwości i przyspieszenie rozwoju sieci bezprzewodowych nowej generacji.

Jego argument jest prosty: nie potrzebujemy tych technologii wyłącznie do podstawowej komunikacji. Wraz z nasileniem się nacisków na wprowadzenie 6G nasilają się również pytania: Kto na tym zyskuje? Jakie są zagrożenia?
O co tak naprawdę chodzi? I dlaczego szybsza, bardziej inwazyjna łączność bezprzewodowa jest traktowana jak konieczność?

Źródło https://www.facebook.com/reel/988604787157352

Wolność i Anarchia:

WWW: www.wia.net.pl
WiA YT:https://www.youtube.com/@tigerbart1/videos
Mail: [email protected]
Rumble: https://rumble.com/user/WolnoscAnarchia
FB: https://www.facebook.com/groups/1593591377765030
Odysee: https://odysee.com/@wolnoscanarchia:d?view=home
Telegram kanał: https://t.me/wolnoscanarchia
Telegram grupa: https://t.me/ekspresja
Trinity - Umysł Ciało Duch, Zeolit - LavaVitae
https://www.youtube.com/@trinity-umyslcialoduch/videos
Trinity - Umysł Ciało Duch, Zeolit, LavaVitae
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089385684214&locale=pl_PL
Discord WIA:https://discord.gg/gXMAwgKZQt
Kategorie
Trinity-WiA
Tagi
Benjamin Fulford, Agenda 2030, WEF
Prawda to nasza broń.
WSPIERAJ PROJEKT.
Każda wpłata to więcej tłumaczeń i więcej materiałów, które trafiają do ludzi.
POMAGAJ TWORZYĆ TREŚCI
POSTAW KAWKĘ
Pomagaj głosić prawdę. Dziękuję MF777.