Szwajcaria - więzienie za ogrzewanie swoich domów

0 Wyswietleń
Opublikowane
Pod koniec sierpnia władze szwajcarskie ogłosiły, że z powodu zachodnich sankcji wobec Rosji, które skłoniły ją do zamknięcia rurociągu Nord Stream 1, Szwajcarzy nie będą mogli ogrzewać swoich domów powyżej 19 stopni Celsjusza.
„Naruszenia krajowego prawa dotyczącego zaopatrzenia zawsze stanowią wykroczenie, a nawet przestępstwo i powinny być domyślnie ścigane przez kantony” – powiedział rzecznik szwajcarskiego departamentu gospodarki Markus Sporndli, że umyślnym naruszeniom nowej zasady grozi do trzech lat więzienia.
Linki
https://www.naturalnews.com/2022-09-09-switzerland-threatens-residents-overheat-homes-winter-jail.html
https://sputniknews.com/20220906/swiss-overheating-homes-in-winter-may-face-prison---reports-1100462465.html
Kategorie
Trinity-WiA
Prawda to nasza broń.
WSPIERAJ PROJEKT.
Każda wpłata to więcej tłumaczeń i więcej materiałów, które trafiają do ludzi.
POMAGAJ TWORZYĆ TREŚCI
POSTAW KAWKĘ
Pomagaj głosić prawdę. Dziękuję MF777.